Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

27 Nisan 2012 Cuma

Kara Harp Okulu Ve Astsubay Meslek Yüksek Okulu Başvuru Adresi

AÇIKLAMA-1: 
2012 yılı Kara Harp Okulu ve Astsubay MYO’ları (K.K.Astsubay MYO, GATA Sağlık Astsubay MYO ve K.K.K.lığı adına Hava Astsubay MYO’ya alınacak öğrenciler) başvuruları www.kkk.tsk.tr ve www.kho.edu.trinternet adreslerinde yer alan çevrimiçi (online) aynı program üzerinden alınmaktadır.
AÇIKLAMA-2:
Adaylar sadece bir defa ön sağlık, bedeni yeterlilik ve mülakat aşamalarına tabi tutulacaktır. Bu işlemler dört okul için de geçerli olacaktır. Yani bir aday tek sınav ile tüm okulların adayı olacaktır. Adaylar; kontenjana girmeleri halinde istedikleri okul/bölüme [ YGS/LYS ve ikinci seçim aşaması sınavlarından (Bedeni yeterlilik ve mülakat sınavları) aldığı notlar ile kaynak okul/alanları dikkate alınarak ] kayıt yaptırabileceklerdir.
AÇIKLAMA-3:
İkinci seçim aşaması sınavlarında başarılı olan adayların sağlık raporu işlemleri KHO K.lığıda kurulacak Sağlık Muayene Merkezi tarafından sınavdan hemen sonra (aynı gün veya ertesi gün) başlatılarak yürütülecektir. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz