Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

23 Nisan 2012 Pazartesi

2012 Jandarma Myo Meslek Yüksek Okulu


Merhaba arkadaşlar 2012 yılı için alımlar kısa bir süre önce başladı. YGS’nin bitmesinin ardından önceliklehava deniz ve jandarma ön kayıtları başlattı. Arkadasından Kara Kuvvetleri’de Astsubay meslek yüksek okulları için ön kayıtları başlattı.
Arkadaşlar öncelikle bu sene Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okuluna bayan alımı olacak. Ancak şuan için ne olacağı belli değil. Puanlar belli değil. Bu konuda rahat olup beklemeniz gerekiyor. Bunun yanında tüm astsubay meslek yüksek okuluna başvuru yapabilir, hepsinin mülakatlarına katılabilirsiniz.
Şimdi yapmanız gereken sadece internet ortamında aşağıdaki linklerden kayıt yapmanız gerekmekte başka hiç birşey yapmayacaksanız.
Sizler için hazırladığımız Astsubay olmanız için yapmanız gerekenler adlı yazımızı okumak için tıklayınız.
Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu Ön Kayıt:
http://www.kho.edu.tr/onKayit/
Hava Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu Ön Kayıt:
genel site: http://www.tekok.edu.tr/
kayıt: http://ikdm.tekok.edu.tr/webmyo/anasayfa.aspx
Deniz Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu Ön Kayıt:
http://www.dzkk.tsk.tr/turkce/PERSONEL.php?strAnaFrame=personel&strIFrame=PersonelALIMLARI
Jandarma Genel Komutanlığı (JAMYO)Astsubay Meslek Yüksek Okulu Ön Kayıt:
http://uyg.jandarma.tsk.tr/PTS/Aday.aspx

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz