Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

17 Mart 2012 Cumartesi

Astsubaylık sözlü mülakatta nasıl sorular soruyorlarArkadaşlar astsubay mülakatlarına 2 sefer gittim ve ikisindede elendim..
şimdi gelelim sorulan sorulara..
Bir kere öncelikle komutanlar sizin heyecanlı olduğunuzu öğrenince daha çok üstünüze geliyorlar ve çok soru soruyorlar birde bilmediğiniz sorular olunca "Hatırlamıyorum Komutanım" deyin.
Bana sorulan sorular şunlar..
Atatürk kaç yıl Cumhurbaşkanlığı yapmıştır
Sabahları kendinmi uyanırsın yoksa annenmi kaldırır
Spor yaparmısın
Üniversite sınavından neden yüksek puan almadın
Ailende asker kimler var rütbeleri neler
Dışarda onca adam varken neden seni bu okula alalım
Bulunduğun yörenin neyi meşhur
Atatürk ilkelerinden kendine yakın olanı söyle ve açıkla.
Buraya kiminle geldin ve nerede kalıyorsun
Annen ve babanın meslekleri ney

gibi gibi birçok soru soruyorlar zaten odada birde psikolog var arada soruları o soruyor ve odadaki 5 kişiden 3 tanesi sürekli gözünüzün içine bakıyor zaten o ara heyecandan yanlış birşey söylediniz veya kekelediğiniz zaman bilinki -elendiniz-.

Diğer yazılarımda görüşmek üzere..

1 yorum:

Adsız dedi ki...

alla heppimizi sevdi meslegi yaptırmayı nasip etsin

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz