Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

1 Mart 2012 Perşembe

2 Mart Duisburg – Greuther Fürth Maçı Canlı ONLİNE İZLE

2 Mart Duisburg – Greuther Fürth Maçı Canlı ONLİNE İZLE; Almanya Bundesliga 2. Ligi 2011/2012 Sezonu – 24. Hafta karşılaşmalarında yarın akşam Duisburg – Greuther Fürth bir araya gelecek. Schauinsland-Reisen-Arena stadyumunda 2 Mart 2012Türkiye saati ile 19:00′da oynancak olan maçı sitemizden canlı olarak takip edebilir maç hakkında düşüncelerinizi bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak her iki takımada başarılar dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz