Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

1 Mart 2012 Perşembe

2 Mart Bochum – Dynamo Dresden Maçı Canlı ONLİNE İZLE

2 Mart Bochum – Dynamo Dresden Maçı Canlı ONLİNE İZLE; 2 Mart Bochum – Dynamo Dresden Maç hangi kanalda Almanya Bundesliga 2. Ligi 2011/2012 Sezonu – 24. Hafta maçlarında Bochum ve Dynamo Dresden karşılaşması ile devam edecek. Deplasman maçlarında 5 hafatadır yüzü gülmeyen Dynamo Dresden bakalım evind 4 maçtır kaybetmeyen Bochum ile nasıl bir performans sergileyecek. Bochum – Dynamo Dresden maçı 02/03/2012 Türkiye saati ile 21:30′da başlayacak. Maçı hakem Rewirpower yönetecek.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz