Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

22 Şubat 2012 Çarşamba

23 Şubat Psv Eindhoven – Trabzonspor maçı Canlı Online izle


23 Şubat Psv Eindhoven – Trabzonspor macı Online izle; Uefa Avrupa Ligindeki temsilcimiz Trabzsonspor PSV Eindhoven deplasmanında karşı karşıya gelecek. İlk Maçta 1-0 mağlup olan Trabzonspor tur şansını zora sokup işini deplasmana bırakmıştı bakalım bu maçta galibiyetle ayrılabilecek mi ? Philips-Stadion stadyumunda oynanacak olan maçı Tony Chapron yönetecek. Maçın başlangıç düdüğü ise 20:00′da çalacak.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz