Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

22 Şubat 2012 Çarşamba

22 Şubat Basel – Bayern Münih Maçı Canlı Online İZLE

22 Şubat Basel – Bayern Münih Maçı Canlı Online İZLE; Basel Bayren Münih Maçı hangi kanalda, Basel Bayern maçı canlı video , Şampiyonlar Ligi 2. Tur – 1. Maçlarında bu akşam Basel ve Bayern Münih karşı karşıya geliyor. St. Jakob-Park stadyumunda oynanacak olan maçın hakemi Nicola Rizzoli yönetecek. Maçın başlangıç düdüğü ise saat 21:45′de çalacak. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak her iki takımada başarılar dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz