Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

24 Ocak 2012 Salı

hava astsubay mülakatları

Arkadaslar ben 2011 yılında yani bu sene hava astsubay mülakatlarına gıttım ve sözlüde elendim çok az kişi alıyorlar yani biz ilk gurupta 40 kisiydik bunun 15 tanesi falan ön sağlıkta elendi diş,göz vs den sonra spora geçtik 25 kisiden 5 tanesi sporda elendi ve 20 kisi sözlü mülakata girdik çok acayip sorular sormuyorlar geçtim diye çıkıyosun odadan ama eleniyosun ben öyle oldum.Sonra sözlüden 3 kişimi ne geçmişti sanırsam onlarda hastaneye gönderiyorlar ordanda Askeri öğrenci olur raporu alırlarsa okula kayıta gidiyorlar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz