Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

11 Mart 2012 Pazar

Cem Yılmaz evlendi haberi

Yılmaz ve Yağtu çiftinin düğününe aralarında Tarkan, Şener Şen, Demet Akbağ, Ümit Besen, Beren Saat, Kenan Doğulu, Zafer Algöz, Mashar Alanson, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin Erdoğan, Sezen Aksu, Meltem Cumbul, Şebnem Ferah’ın da bulunduğu birçok ünlü isim katıldı. Düğünün yapıldığı Pera Palas Oteli’nin kapısında ise ambulans ve polis arabası bekledi. CEM YILMAZ GÖRÜNTÜLENDİ Düğün sırasında hava almak için otelin dışına çıkan Cem Yılmaz basın mensupları tarafından görüntülendi. Yılmaz bir süre dışarda kalıp yakınlarıyla sohbet ettikten sonra tekrar içeri girdi. Yılmaz, kendisine seslenen basın mensuplarına ise sadece bakmakla yetindi. Ünlü pop şarkıcısı Tarkan, düğüne gelişinde ise basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tarkan, düğünün gerçekleştiği otelin kapısından korumalar eşliğinde güçlükle girebildi. "EVLİLİK CÜZDANI CEM BEYİN ELİNDEYDİ" Düğün çıkışında basın mensuplarına bir açıklama yapan ünlü şarkıcı Ümit Besen, "Harikaydı herşey. Cem Yımaz ’Nikah masası’ şarkısıyla dans etmek istedi. Biz de ilk şarkı olarak bunu seçtik. İçeride çok güzel bir atmosfer var" dedi. Nikahın ardından kimin ayağa bastığının sorulması üzerine Besen, "Kimin bastığını görmedim ama evlilik cüzdanı Cem Bey’in elindeydi" diye konuştu.

1 yorum:

asada dedi ki...

kaç ay evli kalıcak balaım

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz