Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

13 Mart 2012 Salı

Çekmeköy Ülkü Ocakları binası önünde patlama 14 mart 2012 çarşamba

Çekmeköy Ülkü Ocakları binası önünde patlama meydana geldi. Patlama sonucu binada maddi hasar oluştu.

Olay 21:00 sıralarında Çekmeköy Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 54 numarada Ülkü Ocakları binası önünde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişilerce konulan bomba büyük bir gürültüyle patladı. Patlama sonrası binada maddi hasar oluşurken, herhangi yaralanma ve can kaybı yaşanmadı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri emniyet şeridi çekerek inceleme yaptı. 

Patlamayı haber alıp olay yerine gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çekmeköy İlçe Başkan Ethem Kurnaz, “Emniyet ekipleri çalışıyor, delil topluyor. Failleri en yakın zamanda yakalayacaklar inşallah. Bizi kışkırtmaya çalışıyorlar ama biz bu oyunlara gelmeyeceğiz. Genel başkanımızın da dediği gibi MHP gençliği sokaklara çıkmayacak.” ifadelerini kullandı.

Olay yerinde delil toplayan polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını izledi. Ekipler, failleri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı. CİHAN 

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz