Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

6 Mart 2012 Salı

Başbakan Erdoğan Ak Parti Grup Konuşması 6 Mart 2012


Başbakan Erdoğan Ak Parti Grup Konuşması 6 Mart 2012 Türk Lirası’nın simgesi üzerine yapılan tartışma ve eleştirilere partisinin grup toplantısında cevap veren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeminde  CHP ve MHP’nin iddiaları da vardı. Erdoğan CHP için “Cumhuriyet Hayal Partisi”, 40. Yıl formülünü hatırlattığı Devlet Bahçeli içinse”hayal bahçesinde yaşıyor” dedi.

BAHÇELİ HAYAL DÜNYASINDA
Türk Lirası’nın belirlenen tasarım üzerinde Merkez Bankası’nın da gerekli bazı değişiklikler yaptıktan sonra kamuoyuna açıkladıklarını belirten Başbakan Erdoğan şunları kaydetti:
“Simge açıklanınca Türkiye’de tahminimizden fazla grafiker ve sanat eleştirmeni olduğunu fark ettik. Başladılar, ‘Alttan bakınca şuna benziyor, üstten şuna benziyor, aynaya tutunca şu oluyor’ diyerek son derece zorlama yorumlar yapıldı. Burada Cumhuriyet Halk Partisi’ni özellikle tebrik ediyorum. Hayal güçlerini zorlayarak, sınırları aşarak simgede RTE harflerinin bulunduğunu iddia ettiler. Bu iddialarını da resmi yazılı açıklamayla kamuoyuna duyurdular. Mübarek Cumhuriyet Halk Partisi değil; Cumhuriyet Hayal Partisi… Tabii MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli bunun gerisinde kalır mı? Bahçeli’nin hayal dünyası çok daha geniş… Sayın Bahçeli bir süredir zaten hayal bahçesinde yaşıyor. Hatırlayın 2009’un sıfırlarını silip, toplayıp, çıkarıp 40 rakamını bulmuştu. 40’ıncı kuruluş yıl dönümünde MHP’yi iktidara taşıyacakmış.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz