Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

17 Mart 2012 Cumartesi

Astsubaylık spor mülakatlarına nasıl hazırlanmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle Astsubay olmak istiyorsanız kondisyonunuz yerinizde olacak. sporu  falan geçtikten sonra Komutanların karşısına düşük spor puanıyla çıkarsanız şansınız çok düşük Komutanlar soruyor yani bana sormuşlardı bu spor neden bu kadar düşük diye.

Öncelikle mekik çekin mekikte alt sınır 40 ama siz 55 falan yapmaya bakın.
Barfix çok önemli çoğu kişi barfixde zorlanır ama iyi puan almak istiyorsanız siz çok barfix çekin
Uzun atlamada çok önemli ama bunu genelde herkez geçiyor
ve En önemlisi koşu.. Koşuyu ne kadar iyi derecede bitiriseniz Komutanların gözünde o kadar değerli gözükürsünüz. Sporda koşu en sonda ve en son mekik çekip barfix çekip yoruluyorsunuz , koşuyu geçemeyen çok oluyor bildiğiniz gibi 400 metre ( bir stadyum etrafı ) kara astsubayda koşu süresi çok düşük ama havada 85 saniye yani yürüyerek gibi geçilebilir gözüküyor ama siz yinede çok çalışın en önemlisi spor...


Not:1 ay önceden spora çalışırım gibi bir hata yapmayın evde kendiniz mekikle başlayın ama yinede bir ucundan başlayın..

Emre Demir

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz