Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

1 Mart 2012 Perşembe

3 Mart 2012 Fenerbahçe Gençlerbirliği Maçı bilet fiyatları

3 Mart 2012 Fenerbahçe Gençlerbirliği Maçı bilet fiyatları ; Fb-g.birliği maçı bilet fiyatları ne kadar Fenerbahçenin, Spor Toto Süper Lig’in 29. Haftası’nda, 3 Mart Cumartesi günü, Gençlerbirliği ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacağı maçın biletleri satışa çıktı. 28 Şubat Salı günü sadece Kongre Üyeleri için satışa çıkan biletler, 29 Şubat Çarşamba günü Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri ve faturalı Fenercell kullanıcıları için de satışa çıktı. Biletlerin genel satışına ise 1 Mart Perşembe günü başlanacak: Kongre Üyeleri ile Platinium ve Premium Kart sahipleri 5, Gold Kart sahipleri 3, Classic Kart sahipleri ve faturalı Fenercell aboneleri ise 1 bilet alabilecek. Bilet satışı sırasında kart ibrazı zorunlu olacak.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz