Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

24 Şubat 2012 Cuma

Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Liseler ile Bando Astsubay Sınavı (ALS) Başvuru

2012 ALS Sınavı, 2012 ALS, 2012 Askeri Lise Sınavı, 2012 Askeri Lises sınavı soruları sonuçları Türk Silahlı Kuveetleri Askeri Lise sınavı tarihi belli oldu. ÖSYM tarafından sınavın birinci aşaması 29 Nisan 2012′de yapılacak Başvuru 16 Mart itibari ile başlıyor. Sınavda adaylara ilköğretim düzeyinde sözel ve sayısal bölümlerden testler uygulanacak. Sınavda başarı sırası adayın aldığı baraj puanına göre belirlenecek. İki aşamalı olan sınavın birinci aşamasında başarılı olunursa ikinci aşamasına katılabilecek. Birinci aşamayı aştıktan sonra ön sağlık muaynesi, beden yeterlilik testleri, sadece Hava Kuvvetleri Komutanlığı için psikoteknik test, yine sadece Bando Astsubay Hazırlama Okulu için müzik yetenek testi, mülakat ve sağlık muayenesini kapsayacak.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz