Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

21 Şubat 2012 Salı

Güllüoğlu Baklavaları'nın kurucusu Mustafa Güllü kalp krizi geçirdi. vefat etti

Güllüoğlu Baklavaları'nın kurucusu Mustafa Güllü kalp krizi geçirdi. Ünlü Güllüoğlu Baklavalarının kurucusu Hacı Mustafa Güllü geceyarısı saat 04:00 sularında evinde kalp krizi geçirdi... Mustafa Güllü'ye ilk müdahale ambulansla gelen ilk yardım ekipleri tarafından yapıldı. Daha sonra Bakırköy Devlet Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan Mustafa Güllü'nün beş oğlu ve bir kızı bulunuyor. Prof. Dr olan oğlu ve ev hanımı olan bir kızı dışında diğer 4 oğlu da baba mesleği olan baklavacılıkla iştigal etmekte. Yoğun bakımdaki hayırsever işadamı ve duayen baklava ustası Hacı Mustafa Güllü'nün sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz