Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

26 Şubat 2012 Pazar

Galatasaray Beşiktaş Maçı özeti golleri izle 26 Şubat 2012

Galatasaray Beşiktaş Maçı özeti golleri izle 26 Şubat 2012, GS-BJK maç özeti canlı lig tv izle, 26.02.2012 Galatasaray Beşiktaş derbi maçı golleri özeti video izle Galatasaray beşiktaş maçı canlı izle, 26.02.2012 galatasaray beşiktaş maçını izle Türk Telekom Arena stadyumunda bu akşam oynanacak olan derbi saat 19:00′da başlayacak. Maçın hakemi ise Fırat Aydunus yönetecek. Maç Digitürk Platformu Lig tv’den canlı olarak yayınlanacak. Maçı sitemizden naklenfutbol.com radyosu ile dinleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz