Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

22 Şubat 2012 Çarşamba

Fetih 1453 filmi hangi kanalda yayınlanacak yayınlanma tarihi ne zaman

Rahşan Gülşan, Habertürk’teki köşesinde yazdı, “Fetih 1453 dizi olacak” diye. Haber doğru. Filmin yayın hakkı Show TV’de. Kanal, filmi ekim ayında dört bölüm olarak yayınlayacak. Sonra beşinci bölümden itibaren, dizi versiyonu başlayacak. Yani dizi, filmin devamı olacak.
Burada bir noktayı belirtmek lazım; bu örnek aslında bir gerçeği de gösteriyor; Show TV, ‘Muhteşem Yüzyıl’la kan kaybetmedi. Şimdi ‘Fetih 1453’ ile yeni bir olaya imza atmış oluyor. Galiba yaratıcılık böyle bir şey. Benim için ha ‘Muhteşem Yüzyıl’ ha ‘Fetih 1453’, fark etmiyor. Kanalların arasındaki rekabet açısından bakılınca Show TV, yerine yenisini ikame etmiş oluyor. Ve sanırım ‘Muhteşem Yüzyıl’ kanaldan giderken düşünülüp, taşınılmış bir operasyon bu.

FATİH PROJESİ’YLE TÜY DÖKÜCÜ ÜRÜN İLİŞKİSİ
Ne bağlantısı var? Bal gibi var. Bu bağlantıyı başarılı bir şekilde kuran kim? Çiğdem Tunç. Bir süredir kendileri tüy dökücü setin tanıtımı için ekranda. Beyaz TV’de Ece Erken’in programındaydı. Uzun uzun anlattı setin yararlarını, kimlerin kullanabileceğini vs. Beyler de hedef kitle listesinde.“Beyler de ‘delikanlılığı bozar’ diyorsa annelerinden, eşlerinden, kız kardeşlerinden yardım alabilirler” dedi. “Git kız, eczaneden tüy dökücü al” konusunda yani.
Ve sonra Başbakan’ın açıkladığı okullarda tablet bilgisayar projesiyle tüy dökücü setin arasındaki bağı şöyle kurdu; “Her şeyin çaresi artık bu çağda elimizin altında. Biliyorsunuz sayın Başbakan Fatih Devrimi yapıyor. Okullarımızdaki eğitim bile tamamen teknolojiye dayalı. Teknolojiye güvenelim, ama doğanın sunduğu nimetlerden de vazgeçmeyelim...”

REHBERiM

AYDİLGE ‘ANA SAHNE’DE
Bazı ‘cover’ eserler vardır bir şarkıcı için “Al, işte göster bakalım maharetini” dedirtir. Aynı zamanda çalan ve arajmanını yapan arkadaşlar için de geçerlidir bu durum.. ‘Sorma ‘ böyle bir şarkı. Aydilge almış işte bu şarkıyı söylemiş. Tam da yukarıdaki söylediklerimi doğrular şekilde. Dream TV ‘Ana Sahne’de bu akşam. (22.00)

‘YILLARIN ESKİTEMEDİĞİ’ OYUNCU
Nebahat Çehre şöhreti güzel bir elbise gibi giymesini bilen bir isim. Kendi kararı mı bu, yoksa şans mı bilemem; nerede ne zaman olması gerektiğini gerçekten bildi. Bu gece ‘Portreler’de onun sanat yolculuğu ekrana geliyor. Valide Sultan’ı canlandırdığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ın sultanları da Nebahat Çehre’yi anlatacak. (CİNE 5/23.25)

DRAMATİK BİR MAÇ OLABİLİR
Euroleague tarihinin bizim açımızdan en ‘dramatik’ maçlarından birine sahne olacağız; Galatasaray M.P.-Anadolu Efes’le oynuyor. Bu maçın sonucuna göre Galatasaray için bir şans doğacak ya da bitecek. Efes, zaten havlu attı. (NTV SPOR/20.30)

EUROVISON ŞARKISIYLA TANIŞIYORUZ, TRT ŞEŞ NEDEN YAYINLAMIYOR?
57. Örovizyon (ben böyle yazmayı tercih ediyorum) Şarkı Yarışması’nda yarışacak eserle tanışacağız. Bunun için özel bir program yapılıyor. Söz ve müzik Can Bonomo’ya, düzenlemesi Can Saban’a ait şarkıyı merakla bekliyoruz. (TRT MÜZİK/19.30)
TRT 1’in yanı sıra şarkı, TRT Haber, TRT Avaz ve TRT Türk’te de yayınlanacak. Peki TRT Şeş’in ne günahı var? Bank Asya maçları yayınlanıyor da Örovizyon şarkısı neden yok?


ALINTIDIR
Sina Koloğlus.kologlu@milliyet.com.tr

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz