Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

22 Şubat 2012 Çarşamba

Beypazarı’nda Mobese Çalışmalarına Başlandı izle


Beypazarı’nda Mobese Kamera Sistemi Çalışmalarına Başlandı
Sonunda Beypazarı ilçeside mobese kamera yayınlama sistemine kavuşacak. Güvenliğimizi sağlamakta çok yararlı bir uygulama olan mobese kameraları beypazarı ilçesinde kurulmaya başlandı haberin detayları yazımızın devamında.
Ankara’nın güzel ilçelerinden biri olan Beypazarı ilçesinde kurulacak olan Mobese sistemi için gerekli olan altyapı çalışmaları Beypazarı Belediyesi tarafından başlatıldı.
Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde 7 ayrı noktaya kurulacak olan sistemin elektrik ve telekom bağlantılarının yapılabilmesi için karayolları tarafından asfalt çalışması yapılmadan önce kabloların geçeceği kılıf boruların montajı Beypazarı Belediyesi tarafından yapılıyor.
Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp alt yapı için gerekli olan tüm maliyetlerin Belediye tarafından üstlenildiğini, bu bağlamda kazı çalışmalarının ve boru montajlarının kendileri tarafından yapıldığını belirterek, ana bulvar üzerindeki asfalt çalışması tamamlanmadan tüm geçişleri yapacaklarını ifade etti.


0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz