Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

21 Şubat 2012 Salı

22 Şubat Galatasaray Anadolu Efes Basket Maçı CANLI VİDEO

22 Şubat Galatasaray – Anadolu Efes Basket Maçı CANLI VİDEO, 22.02.2012 Galatasaray – Anadolu Efes Basket Maçı hangi kanalda yayınlanıyor. Euroleague Top 16 E Grubu – 5. Hafta karşılaşmalarında bu akşam Galatasaray ve Anadolu Efes karşı karşıya geliyor. Saat 20:30′da start alacak olan maç İddaa bültenlerinde tek maç olarak oynana biliyor. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak fair play eşliğinde bir maç geçmesini ve her iki takımımızada başarılar dileriz. Lütfen maç hakkında düşüncelerinizi bu başlık altında bizlerle paylaşınız. Düşüncelerinizi paylaşmak için lütfen yorum yapınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz