Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

21 Şubat 2012 Salı

21 Şubat CSK Moskova Real Madrid Maçı Canlı Online İZLE

21 Şubat CSK Moskova Real Madrid Maçı Canlı Online İZLE ; Şampiyonlar Ligi 2. Tur – 1. Maçında bu akşam CSK Moskova ve Real Madrid maçı hangi kanalda karşı karşıya geliyor. Luzhniki Stadyumunda oynanacak olan maçın hakemi Björn Kuipers oldu. Türkiye saati ile 19:00′da başlayacak olan maçı sitemizden canlı olarak takip edebilir maç hakkında düşüncelerinizi bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz