Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

25 Şubat 2012 Cumartesi

2012 Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okuluna Bayan Astsubay Alınacak

Karanet sitesinden açıklanan haberle beraber, 2012-2014 yılı eğitim öğretim döneminde Kara kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu’na bayan Astsubay öğrencisi alınacak. Daha önce dışarıdan 2 yıl meslek yüksek okulu okuyarak giriş yapabilen ve 6 ay temel astsubaylık eğitimi alıp mezun olan bayan astsubaylar artık Lise bitiminden sonra Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu’na giriş yapıp 2 sene okuyarak Astsubay olabilecek. Okulda ki işleyin Aynı Kara Harp Okulundaki bayan öğrenciler gibi olacağını belirten Kara Kuvvetleri önümüzdeki dönem içerisinde ki alınacak bayan Astsubay öğrencileri için çalışmalarına devam ediyor. Kara Kuvvetleri Başvuru Tarihlerini Açıkladı! Kara Harp Okulu, GATA Sağlık Astsubay Meslek Yüksek Okulu ile K.K. Astsubay Meslek Yüksek Okuluna Başvuracak Adayların Dikkatine! 2012 yılı Kara Harp Okulu, GATA Sağlık Astsubay Meslek Yüksek Okulu ile K.K. Astsubay Meslek Yüksek Okuluna ön kayıt başvuruları 02 Nisan-25 Mayıs 2012 tarihleri arasında www.kkk.tsk.tr ve www.kho.edu.tr internet adreslerinden alınmaya başlanacaktır. Alım ile ilgili esaslar belirtilen internet sitesinde yayımlanacak başvuru kılavuzunda detaylı olarak belirtilecektir. Ayrıca bu okullarla ilgili detaylı bilgilere ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ÖSYS başvuru kılavuzundan ulaşılması mümkündür. (16.01.2012) Peki Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksek Okulu için taban puanlar ve kurallar nelerdir? 2012 yılı için açıklanacak olan taban puanlar, ygs sınavlarından sonra açıklanıyor ve bu puanların üzerinde aldığınız puanınız ile kayıt yapıyorsunuz ve mülakatlara giriş için hak kazanıyorsunuz. Mülakatlar bedeni, yazılı ve sözlü oluyor. Bu mülakatları geçmeniz takdir de hastaneye sevk alıp, sağlam olup olmadığınızı fiziki kontrollerinizi yaptırıyorsunuz. Burayı da başarılı bir şekilde geçerseniz asil/yedek liste içerisinde okula çağırılmayı bekliyorsunuz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz