Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

20 Şubat 2012 Pazartesi

2012 Brezilya Rio Karnavalı Görüntüleri VİDEO


2012 Brezilya Rio Karnavalı Görüntüleri VİDEO; Rio de janerio Festivali Dünyanın en çılgın karnavallarından biri olan Rio de janerio Festivali başladı ve tüm heyecanı ile devam ediyor. Sabahlara kadar dans eden sambacı kızlar ve kavalyeleri hiç bir şeyi takmıyorlar ne ekonomik kriz ne geçim derdi sadece akıllarda olan tek şey festival ve sınırsızakıllardan çıkmıyor.
İşte Rio Karnavalından renkli görüntüler ;

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz