Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

2 Ağustos 2010 Pazartesi

2011 Astsubay myo balıkesir çayırhisar kalacak yer mülakat için

Arkadaşlar Otogardan kalkan şehiriçi büyük arabalar var o arabalara binip Kredi Yurtlar Kurumu ( Yurt kur ) da kalabilirsiniz 6 Tl günlük bence otele fazla para vermeyin bu devlet yurdunda kalmanızı tavsiye ederim, okula ulaşım çok basit gece 3 den başlayıp 15 dkda bir yurt önünden arabalar var ordan binip duraga gidiyosunuz ordanda öbür araba ile okula varıyosunuz toplam 30 dk da falan okulun önündesiniz, benden sölemesi gece 3 de kalkın 3 bucuk gibi yurdun önünden arabalara binin okula gidin işleriniz erken biter. iyi günler..


Yorum yazabilirsiniz soru sorabilirsiniz

3 yorum:

cann dedi ki...

evet teşekkürler

Sagol dedi ki...

Sgol canım kardeşim

emin okutan dedi ki...

ben emin okutan 96 doğumluyum okulunuzun astsubaylık bölümüne katılmak istiyorum

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz