Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

27 Şubat 2012 Pazartesi

Yıldırım Demirören TFF yeni başkanı oldu 27.02.2012


Yıldırım Demirören  yeni başkanı oldu 27.02.2012 ; Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda yeni başkan Yıldırım Demirören oldu. Tek aday olarak seçime giren Demirören, 229 oyun 221′ini alarak yeni başkan seçildi.
Ankara’daki JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen genel kurulda, divan başkanı Yalçın Karadeniz, yapılan oylama sonucunda geçerli 229 oyun 221′ini alan Yıldırım Demirören’in TFF’nin yeni başkanı olarak seçildiğini bildirdi. Yıldırım Demirören TFF’nin 41. başkanı oldu.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Bloğunuzu yakından takip ediyoruz. Yazmış olduğunuz makaleler bizim için çok önemli firmamız Dell yetkili servisleri çalışmalarınızda başarılar diler.

Adsız dedi ki...

Reklam rehber olarak siteniz çok ilginç ve dikkat çekici bulduk böyle bir blog oluşturduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz