Bu Site Tamamen Fake(sahte) amaçlı açılmıştır :) Herkes nasıl ders geçmek için çalışma notu arayışına girip derste not tutup,defter kitap herşeye çalışıyorsa sizlerde çalışacaksınız beleşe ders geçmek yok :)
PARAZİTLERE HAYIR !! :)

25 Şubat 2012 Cumartesi

Toki Edirne Hadımağa 420 Konut kura SONUÇLARI

Toki Edirne Hadımağa 420 Konut kura SONUÇLARI ; 24 şubat edirne toki kura sonuçları listesi, toki.gov.tr Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Edirne merkez Hadımağa mevkiinde yapılan 420 konut, sahiplerine teslim edildi. Konutların kura çekimleri Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde yapıldı. Kura çekimlerine Edirne Valisi Gökhan Sözer, Belediye Başkan Yardımcısı Nihan Akdere, TOKİ Finans Dairesi Başkanı Ayhan Karaca katıldı. Törende ilk önce şehit ve gazi yakınlarının kura çekimi gerçekleştirildi. 3 gazi, 5 şehit yakınının kumbaradan çektikleri numaraları Edirne Valisi ve Belediye Başkanı Yardımcısı okudu. Daha sonra diğer dairelerin kura çekimleri yapıldı. Çekimlerin ardından 420 daire sahiplerini buldu. Törende konuşan Edirne Valisi Gökhan Sözer, TOKİ’nin yaptığı yoğun çalışmalarla şehirlerin hem kentsel dönüşüme tabii tutulduğunu, hem de planlı ve imara uygun gelişmeler yaşandığını söyledi. Tüm illerde ve talep olan tüm ilçelerde konutlar yapıldığını anlatan Sözer, “Edirne’de talep ve ihtiyaç oldukça TOKİ konutlar yapmakta ve vatandaşlarımızın beklentilerine uygun konutları onların hizmetine sunmaktadır. TOKİ sadece konut yapmıyor. Cami, okul, sağlık kurumu, sosyal mekanlar, hastane ve alışveriş merkezi yapıyor.” dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Yorum Bırakınız Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir YORUM YAPMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİNDEN ADI/URL Seçerek Adınızı Yazıp URL Kısmını Boş bırakarak Yorum Yapınız..

Astsubay myo mülakatları sitesine hoşgeldiniz, Kara astsubay balıkesir , jandarma astsubay ankara , deniz astsubay yalova gölcük , hava astsubay izmir gaziemir, okulları başvuru, astsubay myo başvuru ve asil yedek listesi. listelerden adınıza bakıp kazanıp kazanmadıgınıza bakabilirsiniz